Головна » Статті » Батькам

У категорії матеріалів: 9

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Батькам | Переглядів: 543 | Додав: LydMILA | Дата: 24.01.2014 | Коментарі (0)

Батькам | Переглядів: 497 | Додав: LydMILA | Дата: 24.01.2014 | Коментарі (0)

1. Перевірте, чи правильно організоване ро­боче місце дитини. Починати виконувати домашні завдання най­краще через годину-півтори після повернення дитини зі школи. Якщо дитина відвідує гурток чи лягає спати вдень, то можна сідати за уроки й пізніше. Але в будь-якому ви­падку не варто відкладати це на вечір.
2. Розплануйте разом із дитиною послідовність приготування уроків і намагайтесь заздалегідь ви­значити час, який їй знадобиться для виконання кожного завдання.
3. Спочатку краще виконати невелике завдан­ня, яке подобається дитині - це допоможе їй зо­середитись і включитися в роботу на емоційному підйомі. Потім - найважче, поки вона ще не втомилася. Творчу роботу (малювання, ліплення, виготовлення дрібних виробів) краще залишити на кінець занять - їх не слід обмежувати в часі.
Батькам | Переглядів: 763 | Додав: LydMILA | Дата: 24.01.2014 | Коментарі (0)

У своїх відносинах із дитиною дотримуйтеся «позитивної моделі». Хваліть її в кожному випадку ,коли вона цього заслужила ,підкреслюйте успіхи. Це допоможе зміцнити в дитини впевненість у власних силах.
  Уникайте повторень слів «ні» і «не можна».
  Говоріть стримано,спокійно і м’яко.
  Давайте дитині тільки одне завдання на певний відрізок часу, щоб вона могла його завершити.
  Для підкріплення усних інструкцій використовуйте зорову стимуляцію.
  Заохочуйте дитину до всіх видів діяльності ,що вимагають концентрації уваги.

Батькам | Переглядів: 414 | Додав: LydMILA | Дата: 24.01.2014 | Коментарі (0)

Порада перша:
Найголовніше, що ви можете подарувати своїй дитині, - це ваша увага. Вислуховуйте її розповіді про школу, ставте уточнюючі питання. І пам’ятайте: те, що здається вам не дуже важливим, для вашого сина чи дочки може виявитися подією, що хвилює весь день! Якщо дитина побачить ваш інтерес до її справ і турбот, вона обов’язково відчує вашу підтримку. Слухаючи її уважно, ви зможете зрозуміти, в чому малюкові потрібна ваша допомога, про що слід поговорити з вчителькою, що реально відбувається з дитиною після того, як ви прощаєтеся з нею біля дверей школи.

Батькам | Переглядів: 437 | Додав: LydMILA | Дата: 20.01.2014 | Коментарі (0)

Поради батькам:
1. У дітей, які не знають, що їм роботи у вільний час, псуються і голова, і серце, і моральність. Допоможіть дитині обрати корисне заняття.
2. Опікуйтеся тим, щоб дитяче серце не стало грубим, злим, холодним, байдужим та жорстоким у результаті "виховання".
3. Пам'ятайте, фізичне покарання - це показник вашої слабкості та безсилля.
4. Не змушуйте вашу дитину оборонятися брехнею.
5. Спілкуйтеся з дитиною так, щоб вона не сумнівалася в тому, що ви керуєтесь турботою та тривогою про неї, а не бажанням відмахнутися.
6. Будте завжди чесними зі своїми дітьми.
7. Не забувайте ділитися з дітьми, як досягненнями, так і невдачами, тоді вони будуть відкривати вам свої таємниці та будуть чекати на вашу пораду.
8. Пам'ятайте, вашу дитину виховує кожна хвилинка, кожний куточок землі, кожне слово, справа, з якими її особистість зіткається в своєму житті.

Батькам | Переглядів: 406 | Додав: LydMILA | Дата: 20.01.2014 | Коментарі (0)

Проблема алкоголізму у сім'ях

Важливою проблемою на даний момент є алкоголізм у сім’ях. Багато батьків зловживають випивкою у присутності дітей. А жахливим є те, що коли починаються бійки чи сварки у сім'ї, діти ідуть з дому і є блукають вулицями.

Що є причиною таких аморальних сімей? Як правило, безробіття, мала сила волі, байдужість, безбожність. Хоча є сім’ї в яких батьки не працюють, але живуть без алкоголю. Чому це так? Тому, що є у них ціль у житті, обов’язок батьків виховати дитину по-християнськи (дати освіту дитині, допомогти знайти роботу), віра в Бога, людина розуміє сенс цього життя.

Батькам | Переглядів: 837 | Додав: L_G | Дата: 26.01.2013 | Коментарі (0)

Не вважайте дитину своєю власністю – вона Божа.

Батькам | Переглядів: 689 | Додав: L_G | Дата: 24.12.2010 | Коментарі (0)