«  Лютий 2020  »

Про сайт

Даний сайт створив учень 11 класу СЗШ І-ІІІ ступенів с.Старичі Балаш Віталій з метою представити школу, педагогічний колектив та його досягнення, здобутки учнів далеко за межами нашого регіону.

Зараз Віталіку допомагають вчителі інформатики: Леньо Галина Ярославівна та Світлак Людмила Юріївна, адміністрація школи, педагогічний колектив, керівник журналістського гуртка Брюквіна Ірина Ігорівна, які надають офіційну інформацію. Також залучено до співпраці старшокласників.

На даному етапі сайт знаходиться в стані наповнення інформацією, та усунення помилок.

Сподіваємось на вашу допомогу в роботі сайту. Реєструйтесь, залишайте коментарі, вказуйте на помилки, спілкуйтесь на форумі. Будемо дуже вдячні за вашу співпрацю!

У розділі фотоальбоми всі бажаючі можуть переглянути цікаві фото з життя школи.Шановні учні та випускники школи, на сайті діє форум. Створюйте теми, спілкуйтеся, залишайте ваші враження, спогади про шкільне життя, а також побажання сучасним школярам. Нам буде дуже цікаво почитати про ваші шкільні пригоди.

Сучасний навчальний заклад поряд з основним призначенням – навчати та виховувати дітей повинен бути осередком інформації, яка зацікавлює громадськість, батьків учнів, педагогів та школярів.