«  Квітень 2024  »

Проєкти

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТІВ

ШКІЛЬНІ:

Екологiчний проект «Зелена школа»; Програма роботи з обдарованими дітьми; Програма роботи з учнями, що навчаються на початковому рiвнi; Проект «Профiлактика правопорушень»; Краєзнавча програма «Моє рiдне село Старичi»; Проект «Шкільний кабiнет»

МІКРОПРОЄКТИ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ:

Як переможці "Програми обласного конкурсу мікропроєктів місцевого розвитку у Львівській області"у школі реалізовано:

1.  Мікропроект «Капітальний ремонт І частини даху» Рішенням сесії Яворівської районної ради від 03.02.2016р. затверджено районну Програму розвитку освіти, згідно з якою здійснено капітальний ремонт І частини даху з фінансуванням у 2016 р. у Старицькій ЗОШ: 184.864 тис. грн..

2. Мікропроект 2018 р. "Капітальний ремонт ІІ частини даху"

3. Мікропроект 2019 р.  "Придбання оргтехніки та дидактичних матеріалів для кабінету української мови та літератури"

4. Мікропроект 2020 р. "Модернізація шкільної їдальні"

МІЖНАРОДНІ:

1. Проект МОМ «Попередження торгівлі людьми»: обладнано майстерні, створено музей та відкрито НЦ «Мастак»; У 2013-2015 рр. в рамках проекту закуплено обладнання та методичні матеріали на суму 235 527 грн. В результаті успішної реалізації проекту, в школі успішно функціонують гуртки, створено матеріально-технічні умови для впровадження інновацій та творчого зростання учнів і вчителів. Вчителі напрацювали досвід інноваційної діяльності розвитку підприємництва на основі народних традицій художньої обробки дерева, виготовлення і розпису яворівської забавки, ткацтва, вишивки, рогозоплетіння. Сьогодні школа перейшла на етап поширення інноваційного досвіду. Майстерні, гуртки, музей, НЦ «Мастак» стали об’єктами здобування практичної майстерності,  предметами зацікавлення і запозичення, площадкою для популяризації народного мистецтва.

2. Проект, спільно з Представництвом DVV-International в Україні «Створення мережі Центрів освіти дорослих у Яворівському районі»: проводились навчальні семінари, майстер-класи, тренінги з відвідувачами НЦ «Мастак»

3. В рамках Програми Польсько-Українського обміну Молоддю (Народний Центр Культури у Варшаві) реалізовано два проекти. 1. Проект «Молоді європейці» - 09.12.-17.12.2014р. учні та вчителі школи здійснили  навчальну поїздку в Республіку Польща. Учасники навчались на інтерактивних заняттях, походах в гори Татри, поїздках до міст Краків та Закопане – все було спрямоване на співпрацю молоді з України та Польщі. 2. Проект «Між нами громадянами».  02.11.-11.11.2015р. – навчальна поїздка у Республіку Польща з метою сприяння активній європейській співпраці, солідарності, толерантності між молодими громадянами Європи, залучення до творення майбутньої європейської спільноти. В рамках навчань молодь працювала над темою громадянської свідомості та самоактивізації. Навчання відбувались у інтерактивній формі: усерйоз та на жарт говорили про демократію, проводили вечори української та польської культур, обмінювались традиціями мистецтва, побуту та регіональної кухні.

4. Проект "Освіта для сталого розвитку" реалізується благодійною організацією «Вчителі за демократію і партнерство» (Україна) та «Глобальний план дій» (Швеція) за підтримки Агенції з питань розвитку співпраці SIDA (МЗС Швеції). Згідно проекту з учнями проводяться нестандартні уроки. Координатори проекту безкоштовно забезпечили учнів підручниками. Уроки цікаві, не задаються домашні завдання, а весь матеріал вивчається безпосередньо на уроках. Уроки для сталого розвитку - це цікаві ділові ігри, роздуми над сталим розвитком, раціональним природокористуванням. Навчання пройшли Курчик К.О., Цікалишин І.А, Яремчук Н.Ю.

5. Посольство США «Капітальний ремонт школи». Старицька ЗОШ у 2015 році ввійшла в проект посольства США з капітального ремонту будівлі школи (фасад, ремонт та заміна сантехнічних приміщень, заміна 4 зовнішніх дверей на суму більше 2000000 грн.) Проект реалізовано у 2016 р.

6. У співпраці з групою цивільного реагування армії США, що перебувають у військовому центрі, налагоджено співпрацю і створено «Українсько-американський мовний клуб», в рамках якого відбуваються спільні заходи (Козацькі забави, екскурсії музеєм, малювання забавки), спіч-зустрічі з метою набуття навичок мовної практики.

7. Проект  "Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів" 2017-2018 роки. Це соціальна Програма, яка   реалізувалась Центром «Розвиток КСВ» та Mondelēz International Foundation.

8. Проект "Демократична школа" реалізується Європейським центром ім. Вергеланда у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Радою Європи з метою підтримки реформ середньої освіти в Україні. Програма фінансується МЗС Норвегії і сприяє зміні української школи, щоб вона виховувала активних громадян, які поважають права людини. З 2018 р. Старицька школа в цьому проекті спрямовує зусилля на оновлення школи: на основі культури демократії та прав людини; навчанні вчителів та адміністрації школи; залученні батьків до всього, що робить школа; інтеграції школи та громади.

9. У 2020 р. школа ввійшла в Проєкт «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» виконується IREX in Ukraine за підтримки U.S. Embassy Kyiv Ukraine та British Embassy Kyiv, у партнерстві з Міністерство освіти і науки України та Академія Української Преси