Статистика
![](/stat/1722062851)
Онлайн всього: 3 Гостей: 3 Користувачів: 0
|
Головна » 2019 » Жовтень » 08
8 жовтня у нашій школі креативно, цікаво та весело відбувся тренінг "Формуємо громадянські компетентності" в рамках проекту "Демократична школа", який провели тренери Ірина Синя та Ігор Бущак. Учасники тренінгу отримали нові знання, приємні враження і з нетерпінням чекають наступної зустрічі з чудовими тренерами та напрочуд хорошими людьми.
...
Читати далі »
| |
|