«  Лютий 2011  »

Головна » 2011 » Лютий » 16 » Зустріч з випускниками
Зустріч з випускниками
На початку лютого шкільний дзвінок лунав в позаурочний час, запрошуючи в гості колишніх учнів. В цей день до школи завітали випускники 2010 року. Їм приємно було поринути у спогади, прогулятися шкільними коридорами, зустрітися із колишніми наставниками, серед яких були: В.Р. Степуренко, М.Д. Баб’як, О.М. Суліковська, Т.П. Гошко, С.С.Кульчинська С.Ю. Козак, Г.Я. Леньо, О.Д. Кулик.
Для гостей святкового вечора була підготована цікава програма. Учні 7-Б класу зіграли невеличку сценку з казковими персонажами: Алісою, Вовком, Сумним Кроликом, двома Бабами Ягами. Солістки з 9-А класу заспівали пісню «Яворівські барви», авторами якої є вчитель географії Г.М. Коновал і заступник з навчально-виховної роботи Н.М. Косик. А Валентина Жерук з 8-Б класу виконала дві пісні: «На нашій Україні» та «Квітуча Україна». Віршований монтаж в гумористичній тональності підготували учні 5-Б класу. Приємно було усім присутнім переглянути також мультимедійну презентацію, яка дала можливість поринути у спогади про минулі шкільні роки. Безперебійне технічне обслуговування апаратури забезпечував учень 10-А класу Роман Буфан.

Програму вечора сторінку за сторінкою «гортали» привітні ведучі Тетяна Козак і Влад Балянда учні 10-А класу. Атмосфера була невимушена, по-домашньому тепла. Минулорічні випускники дякували вчителям, які вели їх барвистими стежками, країною знань у незвіданий світ. Підсумовуючи зустріч, директор школи В.Р. Степуренко побажав щасливої долі і світлих горизонтів колишнім пташенятам. Птахи розлітаються, та незримими нитками їхні серця прив’язані до рідної школи.

О.Склярова, педагог-організатор

Переглядів: 1398 | Додав: L_G | Рейтинг: 0.0/0