«  Жовтень 2014  »

Головна » 2014 » Жовтень » 22 » Засідання окружної методичної комісії вчителів географії та природознавства
Засідання окружної методичної комісії вчителів географії та природознавства
22 жовтня 2014 року на базі Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося друге засідання окружної методичної комісії вчителів географії та природознавства Новояворівського округу № 2 (керівник Грет Л. П.). Відповідно до поставленої на першому засіданні проблеми «Активізація пізнавальної діяльності на уроках географії з використанням інтерактивних технологій» , вчителі ділились досвідом використання інноваційних методик навчання учнів географії. Вчитель Косик Н.М. провела з учнями 8-го класу відкритий урок на природі із закріплення теми «Рельєф України». Вчитель Баб’як М.Д. провела колег екологічними стежками шкільного парку, а також продемонструвала комп’ютерну презентацію з досвіду роботи вчителів школи з екологічного виховання школярів. Вчитель Курчик К.О. презентувала власний досвід викладання навчального курсу «Основи для сталого розвитку», який реалізується в нашій школі в рамках проекту «Освіта для стійкого розвитку в дії» в партнерстві з організацією «Global Action Plan» за підтримки уряду Королівства Швеції. Вчитель ознайомила присутніх колег із основними положеннями проекту, методичним забезпеченням та інноваційною методикою вивчення предмету, як частини системи навчальних курсів та позакласних занять, покликаних формувати в дітей, батьків та вчителів навички сталого стилю життя.
Переглядів: 407 | Додав: Nik@ | Рейтинг: 1.0/1