«  Лютий 2015  »

Головна » 2015 » Лютий » 13 » Учні вивчають "Уроки для сталого розвитку"
Учні вивчають "Уроки для сталого розвитку"
Вже два роки наша школа є учасником Міжнародного проекту “ Освіта для сталого розвитку в дії”. Проект реалізується благодійною організацією «Вчителі за демократію і партнерство»(Україна) та «Глобальний план дій» (Швеція) за підтримки Агенції з питань розвитку співпраці SIDA (Міністерство закордонних справ Швеції). В нашому навчальному закладі курс “ Уроки для сталого розвитку” реалізуються у формі курсів за вибором.
Курс є абсолютно незвичним і відрізняється від інших предметів тим, що дає мало теорії. Більшість тем будується на пошуковій роботі та експериментах - практичних творчих завданнях. Учні вчаться берегти сімейний бюджет, дбайливо використовуючи ресурси. Отримують комунікативні навички, оскільки працюють в групах, тож вчаться шукати спільне вирішення проблем. Вміти спілкуватися , вміти вислухати один одного, вміти домовитися, вчитися аналізувати та вирішувати проблеми, діяти, вчитися жити і співпрацювати у колективі одне із завдань курсу. Саме тому на уроках більше уваги приділяється обговоренню способу життя, поведінки в повсякденному житті й усвідомлення цієї поведінки в подальшій долі людства і нашої планети.

Переглядів: 444 | Додав: Nik@ | Рейтинг: 0.0/0