«  Жовтень 2014  »

Головна » 2014 » Жовтень » 11 » Світ творчості
Світ творчості
9 жовтня 2014 року нашу школу відвідали учасники виїзного засідання Всеукраїнського педагогічного практикуму «Світ творчості», яке очолювали директор НЕНЦ МОН України Вербицький В.В., начальник управління загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти та соціального захисту Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Книшик С.І., директор КЗ ЛОР ЛОДЕНЦ Кийко А.О.
Директор школи Косик Н.М. ознайомила гостей із екологічно-просвітницькою діяльністю школи та багаторічною співпрацею з ЛОДЕНЦ. Заступники Степуренко В.Р. та Баб’як М.Д. супроводжували гостей мальовничими екологічними стежками шкільного парку та розповідали про особливості роботи школи. Присутні ознайомилися з екологічною діяльністю, яка здійснюється на території школи, мандрували стежками «Символи України» (керівники Валах І.І., Курчик К.О.) та «Лікарські рослини» (керівник Мацик Л.А.).
Гості з цікавістю вивчали досвід облаштування духовного куточка парку «Ісус – найбільший з учителів», обговорювали варіанти створення монументальної скульптури «Кобзар», ідеї щодо розвитку флористичних стежок. Приємною несподіванкою для гостей стала паркова галявина, облаштована імпровізованими норами, берлогою, гніздами, мурашниками. Це екологічна стежка «Житла лісових звірів», яку задумали, розробили і втілили члени гуртка від ЛОДЕНЦ «Юні друзі природи» під керівництвом Валах І.І. І представили її також творчо – театралізованим дійством. «Лісові звірі» лисиця, ведмідь, кабан, сова… розповідали про свої «домівки», спосіб добування їжі, повадки, тощо.
Учасники семінару побували у шкільній столярній майстерні і ознайомились з повним технологічним процесом виготовлення деревяної забавки. Майстер Бак В.В. та керівник гуртка «Виготовлення Яворівської іграшки» Мука В.В. наочно демонстрували створення виробу і практичну роботу гуртківців. Вчитель образотворчого мистецтва, член Яворівського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України Андрейко Г.І. провела з присутніми майстер-клас із автентичного яворівського розпису забавок. Окрім індивідуальних робіт учасників семінару, які випробували власні художні здібності, присутні спільно розмалювали дерев’яного коника, який «помандрував» разом з ними. Гості школи мали змогу відвідати студію художньої вишивки під маркою «Яворівська забавка», яку демонструвала керівник гуртка Середа Н.Р.
Керівник семінару, доктор педагогічних наук, директор НЕНЦ, Вербицький В.В. дав високу оцінку роботі школи із проведення позаурочної, гурткової, екологічної, діяльності.

Переглядів: 676 | Додав: Nik@ | Рейтинг: 0.0/0