«  Лютий 2015  »

Головна » 2015 » Лютий » 26 » «Проводи Зими» в Яворівському парку.
«Проводи Зими» в Яворівському парку.
Юне покоління шанувальників природи рідного краю днями зібралися в «Оселі Розточчя» - відпочинковому осередку Яворівського національного природного парку аби спільно відзначити «Проводи Зими». На своєрідне прощання із бабусею-зимою прибули команди учнів із смт. Івано-Франкове : «Сніговички» і «Сніговики» (кер. Д.І.Тиховська), «Вербові котики» (кер. Плесак С.М.), команда «Бережливі» (кер. Мацик Л.А.) с. Старичі та «Жайворонки» (кер. Манівська А.Т.) із с. Дубровиця. Метою даного заходу було формування екологічної культури учнів, виховання екологічно-свідомого громадського лідерства, залучення учнів до духовної спадщини свого народу та прищеплення шанобливого ставлення до народних традицій.
Хоча цьогорічна зима не надто надокучила дітям та все ж, коли сонце піднімається вище, а природа потроху оживає так хочеться пришвидшити прихід весняного буяння природи. Усі команди продемонстрували заготовлену вдома програму: виконували колядки або веснянки, представляли плакати, емблеми, брали участь у конкурсах, інтерактивних іграх, підготовлених співробітниками Яворівського НПП. Крім цього діти обмінялися солодощами та заздалегідь приготовленими «подарунками для друга». На завершення провідні фахівці з екоосвіти і туризму Марія Лазурко і Марія Ронік провели екскурсію до «Музею старожитностей Розточчя» та познайомили учасників із мешканцями «Оселі Розточчя» - нащадками диких коней тарпанів, які вже впродовж шести років впевнено почувають себе на теренах українського Розточчя і радо вітають відвідувачів Яворівського національного природного парку.

Переглядів: 425 | Додав: Nik@ | Рейтинг: 0.0/0