«  Вересень 2014  »

Головна » 2014 » Вересень » 26 » Профорієнтація через практичне навчання
Профорієнтація через практичне навчання
24 вересня у нашій школі відбувся профорієнтаційний захід спільно із Західноукраїнським ресурсним центром (Україна), ТКЯ «Гостинець» (Яворівщина) та «Європейським будинком зустрічей – фундація Новий Став» (Польща). Педагоги школи презентували минулорічний успішно зреалізований проект «Виготовлення сувенірної продукції під маркою «Яворівська іграшка», за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації. Майстер дерев’яної забавки Бак В. демонстрував перед присутніми повний процес створення іграшки на столярному обладнанні.
Вчитель Андрейко Г. показувала гостям майстер-клас по яворівському розпису забавки. Присутні з цікавістю і задоволенням розписували дерев’яних коників, пташок а також виконали спільну роботу – всі разом розписали великого коника, якого подарували гостям і він «поїхав» з ними до Польщі. Не менш захоплено учасники зустрічі спостерігали як керівник гуртка Мука В. В. навчає учнів столярного ремесла і вчить майструвати дерев’яну яворівську забавку.
У студії художньої вишивки вчитель Середа Н.Р. презентувала сувенірну продукцію із використання машинної вишивки: сумочки, подушечки, закладки до книжок, рушнички… Присутні мали можливість спостерігати як сучасна техніка спрощує ручну працю – вишивальна машинка вишила на полотняній сумочці веселу яворівську пташку.
Проведені майстер-класи дозволили кожному стати учнем, відчути на собі ефект навчання через дію та отримати задоволення від реалізації свого творчого потенціалу. Цікава і корисна зустріч стала можлива у рамках міжнародного польсько-українського проекту «Транскордонний Центр Підтримки Ринку праці», що реалізовується за фінансової підтримки Європейськокї Комісії в рамках Програми Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013.

Переглядів: 452 | Додав: Nik@ | Рейтинг: 0.0/0