«  Грудень 2019  »

Головна » 2019 » Грудень » 7 » Новорічна крамничка
Новорічна крамничка
5 грудня вихованці гуртків «Флористика та фітодизайн інтер’єрів», «Природа, фантазія, творчість», «Юні охоронці природи», «Яворівська забавка», «Фітодизайн» та «Образотворче мистецтво» КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ», які працюють на базі Старицької ЗОШ І-ІІІ ст. імені Юрія Костіва, разом із керівниками гуртків Валах Іриною Ігорівною та Андрейко Галиною Андріївною організували в школі «Новорічну крамничку». Там були представлені дитячі вироби та композиції: різдвяні підсвічники, новорічні віночки із шишок, жолудів, гілок сосни, з лози, з дерев’яних кружечків та деталей, з мішковини, із сухофруктів; новорічні підвіски на двері; іграшки на ялинку: із лампочок, фетру, картону, ангелики із фатіну; ялинки із картону, ниток та корків; снігові кулі з гліцерину; новорічні бантики на волосся, які гуртківці виготовляли власноруч протягом двох тижнів. А ще доповнили нашу крамничку смаколики, де всі бажаючі мали можливість поласувати ними. Галина Андріївна із своїми вихованцями наповнила атмосферу новорічною казкою. Вони розмальовували обличчя новорічними мотивами. Хочемо висловити велику подяку дирекції школи, яка нас підтримала, усім вчителям і учням нашої школи, що були небайдужі і завітали до нашої «Новорічної крамнички».
Переглядів: 214 | Додав: Nataliia_Kosyk | Рейтинг: 0.0/0