«  Серпень 2020  »

Головна » 2020 » Серпень » 1 » МАЙДАНЧИК ГОТОВИЙ ЗУСТРІТИ ДІТЕЙ 1 ВЕРЕСНЯ
МАЙДАНЧИК ГОТОВИЙ ЗУСТРІТИ ДІТЕЙ 1 ВЕРЕСНЯ

31 липня на території школи урочисто відкрито новий мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту. Майданчик освятив настоятель храму о. Богдан Печара. Проект реалізовувала сільська рада за кошти обласного, районного і місцевого бюджетів. Дякуємо голові Віталію Чичерському, депутату Віталію Андрейко, голові районної ради Володимиру Сичаку та усім, хто доклався до так необхідного спортивного дарунку для молоді Старич. Дякуємо за організацію урочистого, водночас лаконічного і змістовного, дійства відкритття майданчика заступнику голови Яворівської РДА Зоряні Мірило та керівнику відділу культури Наталії Лялюк ))))))))

У заході взяли участь голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький, депутат Верховної ради України Ростислав Тістик, перший заступник голови Яворівської райдержадміністрації Віталій Денега,заступник голови Володимир Дзюнька, голова Яворівської районної ради Володимир Сичак; керівник апарату Зоряна Мірило, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Наталія Лялюк, голова Старичівської сільської ради Віталій Чичерський. депутат районної ради Андрейко Віталій, виконавець робіт Федорович Олександр, ТОВ КОМПАНІЯ СПОРТ-ІН», інженер технічного нагляду Зінковський Віталій.

«Освячення мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту – це велике свято для спортивної громади. Головною метою даного проекту було привернути увагу молоді до активного способу життя та змістовного дозвілля. Створення умов для занять спортом дозволить виховувати здорову націю. Завдяки спільним зусиллям влади й громади, школярі та молодь району у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я. Це забезпечить суттєве зростання охоплення дітей, молоді й інших вікових груп населення регулярними заняттями фізичною культурою і спортом. Адже, спорт є запорукою здоров’я» - говорить Максим Козицький.

На завершення відбувся товариський матч.

МАЙДАНЧИК ГОТОВИЙ ЗУСТРІТИ ДІТЕЙ 1 ВЕРЕСНЯ

Довідка: даний мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту збудовано в рамках реалізації програми «Обласна програма «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки»»

Загальна кошторисна вартість –2 254, 857 тис.грн.

Кошти обласного бюджету – 924,250 тис.грн.

Кошти районного бюджету - 1 261, тис.грн.

+ кошти місцевого бюджету Старицької сільської ради – 68, 807 тис.грн.

Рік початку капітального ремонту – 2019 рік

Рік завершення капітального ремонту – 2020 рік

Ступінь будівельної готовності – 100 %

Варто зазначити, що вже 12 майданчиків штучним покриттям у Яворівському районі.

Переглядів: 215 | Додав: Nik@ | Рейтинг: 0.0/0