«  Жовтень 2013  »

Головна » 2013 » Жовтень » 7 » ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ
ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ
Учителю! Вклоняємось доземно
Перед великим іменем твоїм.
Вже проростають ті маленькі зерна
Під поглядом, як серце, золотим.
Учителю! Ти - наче нездоланність,
Крізь все просієш іскру доброти,
Щоб засвітить у серденьку дитячім
Вогонь священний розуму й краси.
Один з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери звичайно ж завжди був і залишається улюблений нами ще зі шкільних часів - День вчителя. Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися, адже враховуючи масу складнощів, що встають перед учителями кожен Божий день, мимоволі задаєшся питанням - як вчителю вдається, не дивлячись на більш ніж скромну матеріальну зацікавленість і ряд супутніх, часто найскладніших проблем, справлятися на ряду з цим величезним психологічним навантаженням, залишаючись при цьому людиною мудрою і толерантною, чуйною і відповідальною, впевнено і послідовно ведучи свою вірну освітню лінію в нашому житті і житті наших дітей. День вчителя, мабуть, найулюбленіше свято не тільки самих вчителів, а й учнів. Це день квітів, привітань, яскравих стінгазет та святкових концертів, які готують учні.
4 жовтня школярі нашої школи вітали своїх вчителів з професійним святом. Святково прикрашена школа і кожен клас надавали в цей день святкового настрою. Свято розпочалося привітанням всіх вчителів від представників шкільного парламенту і всіх учнів школи по радіовузлі, по якому і кожної перерви звучали пісні для вчителів. Продовженням свята був святковий концерт який підготували учні 11-их класів разом з своїми класними керівниками Козак Степанією Юріївною і Бовт Мирославою Василівною. У виконанні одинадцятикласників прозвучало багато слів вдячності вчителям школи, а також слова привітання лунали на адресу директора школи Косик Наталії Михайлівни та її заступників. У виконанні учнів школи: Білоус Олени, Середи Мар'яни, Захарка Дмитра, Слободи Володимира, Балаш Олесі, Кулеби Юлії, Калитяк Аліни, Ференц Марії прозвучало багато пісень, а родзинкою свята була пісня у виконанні вчителів школи Бовт Мирослави Василівни і Бігун Ірини Ярославівни.

Переглядів: 650 | Додав: LydMILA | Рейтинг: 0.0/0