«  Червень 2016  »

Головна » 2016 » Червень » 28 » Вихованці Старицької ЗОШ І-ІІІ ст. на Всеукраїнському зборі лідерів Всеукраїнської дитячої спілки «Дитячий екологічний па

З 13 по 17 червня 2016 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді Міністерства освіти і науки України був проведений збір лідерів Всеукраїнської дитячої спілки «Дитячий екологічний парламент».
На збір лідерів завітали команди із усіх областей України. Делегацію від Львівської області представляли Годован Діана Анатоліївна (президент екологічного парламенту «Еко-флора» та голова комісії організаційних питань), Опрун Дарія Григорівна (голова комісії екології, спорту та здорового способу життя), Перон Анастасія Володимирівна (голова комісії інформаційних питань) та Партика Яна Олегівна (голова комісії освіти та освітніх програм). Це найактивніші вихованці гуртків «Юні охоронці природи» та «Флористика» КЗ ЛОР «Львівського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, які працюють на базі Старицької ЗОШ I-III ст. Яворівського району, керівник гуртків Валах Ірина Ігорівна, супроводжувала керівник гуртків Медведєва Оксана Володимирівна.
Урочисте відкриття дитячого екологічного парламенту відбулося на базі НЕНЦУМ.
Під час заходу діти-лідери екологічних парламентарів різних регіонів України доповідали про проведену природоохорону роботу, ділились та обмінювались досвідом. На засіданнях робочих груп працювали над пропозиціями до розділів Молодіжної екологічної конституції, проект якої був прийнятий на підсумковому засіданні Дитячого екологічного парламенту.
Команда КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» , які працюють на базі Старицької ЗОШ І-ІІІ ст. Яворівського району увійшла в п’ятірку найкращих і відзначилась креативністю серед інших команд.Отримала грамоту за плідну та змістовну роботу юних парламентарів під час проведення збору лідерів Всеукраїнської дитячої спілки «Дитячий екологічний парламент 2016».
Для учасників лідерів ДЕП були проведенні заходи: профільні майстер — класи; конкурсні змагання ерудитів; вечір патріотичної пісні «З Україною в серці»; майстерня подарунків «Частинку дитячого тепла-захисникам держави»; круглий стіл «Діяльність осередків Дитячого екологічного парламенту України»; організований вечір «Україна єдина», де діти декламували авторські вірші, співали пісні. Перон Анастасія та Партика Яна розказували авторські вірші про «Події на майдані та в зоні АТО», де розчулили всіх оточуючих до сліз. Годован Діана та Опрун Дарія співали пісню «Україночка» Оксани Білозір і відзначились успіхом серед інших.
Також юні парламентарі відвідали Національний музей історії України, Національний музей «Чорнобиль», подивились виставу «Перехресні стежки» у Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка та оперету «Небесні ластівки» у Київському національному академічному театрі оперети.

Переглядів: 603 | Додав: sklarovaolga2 | Рейтинг: 0.0/0