«  Лютий 2016  »

Головна » 2016 » Лютий » 16 » Відбулося засідання новопризначеного заступника директора, який відповідає за супровід виховної роботи та педагога-органiзатора

16 лютого на базi Старицької ЗОШ I-III ступенiв відбулося засідання новопризначеного заступника директора, який відповідає за супровід виховної роботи та педагога-органiзатора із теми "Ефективність гурткової роботи та позаурочної діяльності школи в рамках реалізації проектів» пiд керiвництвом Калiцiнської Г.М методиста райметодкабiнету.
З вітальним словом до гостей звернулась директор школи Косик Н.М. та ознайомила з історією закладу і здобутками педагогічного колективу з використанням участі в реалізації проектів навчальним закладом.
Педагог-органiзатор Склярова О.М ознайомила присутніх з гуртковою роботою та позаурочною діяльністю школи, провела екскурсiю музеєм «Краєзнавство та етнографія» в якому розмiщенi: Кабінет краєзнавства «Рушникова хата», Фотоекспозиція «Яворівський родовід», Кабінет етнографії «Ткацтво і рогозоплетіння», Етнографічна експозиція «Яворівський побут» , а також представила презентацiю з досвiду своєї роботи.
Для присутніх також був проведений майстер-клас по розпису традиційної яворівської забавки.
Обговорення актуальних проблем щодо ефективності гурткової роботи та позаурочної діяльності школи в рамках реалізації проектів пройшло жваво та плідно.

Переглядів: 421 | Додав: Nik@ | Рейтинг: 0.0/0