«  Квітень 2016  »

Головна » 2016 » Квітень » 17 » Тиждень здоров’я
Тиждень здоров’я

З метою формування в учнів свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, здорового способу життя на основі розвитку життєвих навичок, виховання у підлітків дбайливого та усвідомленого ставлення до власного здоров’я з 11 по 15 квітня 2016 року був проведений тиждень «За здоровий спосіб життя».
Розпочався тиждень з радіоефіру на якому виступила Зазуля Н.М з інформацією про шкідливість вживання наркотичних речовин, алкоголю та паління.

Були проведені бесіди з учнями 1-11-х класів " Правильне харчування, режим дня та здоровий сон – запорука міцного здоров’я та успіхів у навчанні."

Практичний психолог Середа Н.Р. провела з дітьми анкетування «Проблема шкідливих звичок для підлітка», а також відбувся конкурс малюнків «Я обираю здоров’я».

Бібліотекарем Курчик К.О була створена виставка літератури «Здорова дитина – здорова нація», де кожен учень мав змогу ознайомитися з виданнями на цю тематику.

Кулеба О.І та Партика Д.Г для учнів початкових класів показали презентацію «Здоров’я –найцінніший скарб людини».
Цікалишин І.А. та Кішко О.Є. для 2 і 3 кл. показали презентацію на тему: "Піклування про здоров'я"

Крім цього були проведені ще такі заходи:
- Круглий стіл «Бактерії» (9-А, 9-Б кл.) - Манкевич А.М.
- КВК «Здоров'я дорожче за золото». ( 7 клас) – Голуб М.А.
- Круглий стіл «Здоровим бути модно» (8-а, 8-б кл.) Година спілкування «Як зберегти зуби здоровими» (6-а,6-б кл.) Вікторина «Що ми знаємо про раціональне харчування». (7 кл) – Мацик Л.А.
- Спільний захід з групою цивільно-військового реагування армії США та учнями нашої школи – Склярова О.М

Протягом тижня вчителі фізичного виховання Кулик О.Д та Мацелюх С.О проводили ранкову зарядку та рухливі ігри з дітьми.
Заходи під час проведення тижня «За здоровий спосіб життя» пройшли на належному рівні.

Переглядів: 569 | Додав: kyzuchsvitlana | Рейтинг: 0.0/0