«  Грудень 2015  »

Головна » 2015 » Грудень » 30 » Робота окружних методичних комісій
Робота окружних методичних комісій
Вчителі нашої школи беруть активну участь у роботі міжшкільних методичних комісій при Новояворівському освітньому окрузі №2. Так у грудні відбулися засідання методичних комісій вчителів-словесників.

7 грудня відбулося засідання учителів зарубіжної літератури, робота якого була спланована разом із Майхер Оксаною Миколаївною, методистом райметодкабінету, та проходила за таким планом:
1.Ознайомлення із навчальними майстернями і музеєм, що обладнані в рамках проекту “Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад. Фаза ІІ» за фінансового сприяння Швейцарської Конфедерації . (Косик Н.М.,директор школи, та Баб’як М.Д.,заступник з виховної роботи.)

2. Відкритий урок у 8-Б класі на тему: «Середньовічна китайська поезія. Творчість Лі Бо». (Яремчук Н.Ю., учитель зарубіжної літератури.)

3. Презентація «Формування іміджу сучасного педагога». ( Майхер О.М., методист райметодкабінету.)

4.Майстер-клас «Використання арт-технік у роботі з педагогами». (Пелих Н.С., практичний психолог Старицької ЗОШ І ст..)

23 грудня відбулося засідання методичної комісії учителів української мови та літератури. Присутні відвідали відкритий урок української мови у 5-А класі на тему: «Співвідношення звуків і букв. Звукове значення букв я, ю, є, ї» ( провела Середа Н.Р.), у ході якого було впроваджено методику використання народознавчого матеріалу на уроках мови.

Також у 8-Б класі (класний керівник Яремчук Н.Ю.) було проведено годину спілкування «Революція Гідності як феномен Майдану», де учні та вчителі обговорили перспективи євроінтеграції України як перемогу Майдану та вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

Переглядів: 410 | Додав: Nik@ | Рейтинг: 1.0/1