«  Травень 2015  »

Головна » 2015 » Травень » 27 » «Природа – єдина книга, читання якої однаково цікаве на всіх її сторінках» Гете
«Природа – єдина книга, читання якої однаково цікаве на всіх її сторінках» Гете
20 травня у школі відбувся конкурс веселих і кмітливих зоологів «Юні знавці фауни» з учнями 8-го класу ,під керівництвом вчителя біології Мацик Лілії Андріївни були сформовані 2 команди «Соколи» та «Сови». Мета заходу: узагальнити знання про особливості будови і життєдіяльності тварин,розвивати пізнавальну активність,уміння учнів логічно мислити,швидко знаходити правильну відповідь. Одночасно вболівальники мали змогу побачити танцювальні номери гостів із будинку творчості з Жидачова. Команди вправно показали свої знання під час таких конкурсів, як: «Візитка», «Розминка», «Цікаве у світі фауни», «Метикуй,відгадуй», а також розгадували кросворди, шифрограми. Активним учасником заходу була Мацик Соломійка, яка представляла акробатичний номер. Команди були нагороджені грамотами.
Бережімо, люди, землі, води
Кожну квітку в лузі,деревце,
Вбивцею не стань краси-Природи.
Пам’ятаймо, діти, й ми про це.

Цього ж дня учні 7-Б класу разом з вчителем біології Мацик Л.А провели інтелектуально – пізнавальну гру «Юні знавці флори», метою якого є розширення знань про рослинний світ. Вболівальники були свідками цікавої боротьби юних любителів біології у складі команд «Едельвейс» та « Анемони» . Кожна команда оригінально і впевнено представляли свою назву,девіз, емблему, вітали команду-суперницю. Гравці вправно справлялися з різними категоріями конкурсів. Перемогла дружба. Наприкінці заходу команда «Едельвейс» відтворили на сцені легенду походження квітки.

Переглядів: 470 | Додав: Nik@ | Рейтинг: 0.0/0