«  Грудень 2014  »

Головна » 2014 » Грудень » 30 » Навчальна поїздка в Республіку Польща
Навчальна поїздка в Республіку Польща
З 09.12.2014р. по 17.12.2014р. учні та вчителі Старицької ЗОШ I-III ст. провели навчальну поїздку в Республіку Польща у рамках міжнародного проекту «Молоді європейці». Діти навчались і відпочивали протягом тижня в мальовничому селищі Поронін, яке розташоване поблизу польського курортного містечка Закопане. Учні нашої школи разом із учнями польського ліцею,що у місті Завєрце, мали можливість детальніше ознайомитись із правами та обов’язками дітей в ЄС.
Різноманітні рольові ігри, музичні розваги, інтерактивні заняття. наукові презентації, походи в гори Татри, поїздки в місто Краків та місто Закопане – все було спрямоване на співпрацю молоді з України та Польщі.
Кожний новий день у засніженому Пороніні був своєрідним сюрпризом для учнів нашої школи, бо щодня створювались різноманітні інтеграційні групи, в яких спільно працювала українська і польська молодь.Зокрема, діти мали можливість поспілкуватися різними мовами із перехожими туристами міста Закопане,оскільки брали у них інтерв’ю на тему ‘’ Як ви оцінюєте теперішню ситуацію в Україні?” Оригінальними й цікавими були відповіді німців, французів і,безпосередньо, самих поляків – всі бажають українцям миру та якнайшвидшого вступу в ЄС.
Надзвичайно цікаво пройшла гра «КВЕСТ»,під час якої діти виконували різноманітні завдання в інтегрованих групах (знайти і сфотографувати герб м. Поронін, заспівати біля школи гімн Польщі та України, сфотографуватися у польських національних костюмах, знайти власника найбільшої отари овець і зробити із ним фото і т.д.)

Переглядів: 516 | Додав: Nik@ | Рейтинг: 5.0/1