«  Серпень 2017  »

Головна » 2017 » Серпень » 30 » Наша школа в числі кращих.
Наша школа в числі кращих.

29 серпня, в РНД «Сокіл» м. Яворова відбулось розширене засідання колегії відділу освіти за участю директорів, голів профспілкових комітетів ЗНЗ та ДНЗ, працівників відділу освіти, учителів. До участі в роботі колегії запрошені: Хлян О.В. – голова Яворівської районної держадміністрації та Сичак В.Ф. – голова Яворівської районної ради. Також були присутні представники ЗМІ та громадськість району. З доповіддю «Про підсумки роботи відділу освіти за 2016-2017 навчальний рік, основні тенденції розвитку та завдання на 2017-2018 навчальний рік» виступив начальник відділу освіти Дорош М.П. В обговоренні доповіді взяли участь: 1. Хлян О.В. – голова Яворівської районної держадміністрації. 2. Сичак В.Ф. – голова Яворівської районної ради. 3. Ліскевич-Карпа М. Р., директор Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка зробила презентацію про діяльність опорних шкіл: перші кроки, завдання і проблеми. 4. Сахно М.Б., директор Новояворівського ДНЗ №9 розповіла про актуальні питання в сучасній дошкільній освіті. Шляхи їх вирішення в ДНЗ району. 5. Ядлось Н.Р., учитель початкових класів Яворівського НВК «ДНЗ – ЗОШ І ступеня», обговорила проект Державного стандарту початкової загальної освіти, підготовку вчителів щодо його впровадження з 2018 року та створення освітнього середовища, орієнтованого на дитину. 6. Про соціально-економічний захист працівників освіти виступила Кобиця Я. С., голова Яворівської районної організації профспілки працівників освіти та науки. Колегія прийняла рішення про основні тенденції розвитку та завдання освітньої галузі на 2017-2018 навчальний рік. Після завершення колегії голова Яворівської райдержадміністрації Хлян О.В, керівник апарату райдержадміністрації Мірило З.Р., голова Яворівської районної ради Сичак В.Ф., начальник відділу освіти Дорош М.П. та голова Яворівської районної організації профспілки працівників освіти та науки Кобиця Я.С. нагородили кращих педагогічних працівників навчальних закладів району грамотами Яворівської районної державної адміністрації, Яворівської районної ради та відділу освіти Яворівської районної державної адміністрації.

Переглядів: 496 | Додав: Nataliia_Kosyk | Рейтинг: 0.0/0