«  Червень 2015  »

Головна » 2015 » Червень » 6 » І ВІДПОЧИНОК І НАВЧАННЯ
І ВІДПОЧИНОК І НАВЧАННЯ
На початку червня у Старицьку ЗОШ І-ІІІ ст. завітали учні з батьками і вчителями із м. Новий Розділ. Гості ознайомились із майстернями, оглянули музейні експозиції, були учасниками майстер-класу із розпису яворівської забавки, спробували свої здібності у ткацькій справі. Члени екологічного гуртка (кер Валах І.І.) показали юним гостям театралізовану виставу на парковій стежині «Житла лісових звірів», провели спільні ігри та інтелектуальні вправи. Учні подружились і отримали масу позитивних емоцій. А дорослі ознайомились із принципами роботи НЦ «Мастак» і стали учасниками педагогічного тренінгу «Труднощі відкривають нові можливості». На завершення відбулась екскурсія екологічними стежками шкільного парку.
Зустріч спланували і здійснили вчителі Старицької школи та надзвичайно творчий і професійний педагог Новороздільської школи № 4 – Наталія Наявко. Ми разом були учасника методичної майстерні, організованої ТМЦ/ТОМ, де освоювали нові навчальні методики від Польського товариства педагогів і аніматорів «Клянза». Тому нам було цікаво спільно попрацювати і застосувати на практиці нові методичні прийоми. Ми отримали ефективний результат і заряд позитивних емоцій.

Ще фото ТУТ
Переглядів: 483 | Додав: Nik@ | Рейтинг: 0.0/0